Роздуми про війну від переселенця з Луганська

10501889_656545621090595_6469336832662334416_n

Скільки ж ще наша бідна ненька-Україна буде страждати?! Коли закінчиться війна та настане довгоочікуваний мир?! У моїй голові одні запитання, на котрі один лиш час може дати відповіді… Саме гірше що несе війна,це смерті громадян нашої країни, а також те, що ми стали привикати до ціх смертей та радіти смертям ворогів.

3556065Але ж скільки повинно пройти цього часу, скільки невинних людей поляже у цій безглуздій війні? — невідомо нікому… Я можу сказати, що по-перше, лише збройними методами ми цю війну не виграємо, тому що війна у головах людей. Тому, потрібно виграти інформаційну війну, яку ми, на жаль, програємо. Проросійські небилиці щодня втовкмачують у людські голови жителів Донбасу, а це формує думку, свідомість, та й саму людину…але і наші новине теж, не завжди об’єктивно та коректно висвітлюють інформацію, штовхаючи людей ще більше притримуватися проросійських поглядів… По-друге, є багато справ державного рівня, які є не важливими на даний час, їх можна відкласти на потім…. Війну ж на потім, не відкладеш…Ми 23 років жили у мирі, їздили один до одного в гості,і навіть не знали, що зовсім скоро нас поділять на «фашистів-бендер» та «сепаратистів-москалів», у нас відберуть наш Крим…Зараз в очах людей із зони АТО, можна побачити лише біль, страх, тривогу, невизначеність….у них немає минулої впевненості….люди розгублені, вони не знають, що чекає їх завтра…. Переселенцям  теж живеться не не легко . Різноманітні заборони і блокади, тільки ще більше віддалять їх від нас… цього робити не можна. Ми повинні об’єднатися, заради миру. А ці заборони ще більше розривають єдину країну.

photo7626512033134038768_480_320

Тому одною із головних причин, що сприяли початку війни було недостатньо розвинене громадянське суспільство на сході,закритість громадян,та тотальне панування місцевого алігархичної системи. Яка була всюди і яка не давала розвиватись громадянському суспільству та не сприяло об’єднанню країни

 

Сподіваюсь що ми зможемо найти в собі сили та подолати наслідки цих конфлікти. Зможемо об’єднатись та забути протиріччя. Більшість населення сходу інертне,тому якщо зможемо забезпечити контроль над кордоном,требо буде побороти місцевих олігархів,та створити  нових місцевих лідерів,котрі зможуть повести за собою пасивиних громадян сходу.

Разом ми одне ціле, по-одинці ми ніхто. Якщо ми хочемо зберегти Україну, то ми повинні діяти вже сьогодні. Тільки люди можуть впливати на людей. «Хто володіє інформацією, той володіє світом!» Я думаю, що не зброєю, ми повинні виграти цю війну, а словом, яке може одразу й не почується, але яке відкликнеться у голові, не один раз.

Жеведь Іван, ВПЛ з м. Луганськ

Роздуми про війну від переселенця з Луганська: Один комментарий

  1. tonirovkavspbVoky

    Тонирование автомашины — это очень доступный и быстрый вид автотюнинга, который способен создать из вашего обычного, скучного автомобиля прогрессивный, индивидуальный, очаровательный авто, в каковом будет комфортно и уютно.

    При тонировании автотранспорта мы применяем лучшие, высокотехнологичные материалы, занимающие лидирующие позиции на рынке. Мы применяем первоклассные тонировочные пленки Sun Control, ARMOLAN, ASWF (American Standard Window Film), Jhonson infiniti AMS, способные обеспечить профессиональное выполнение работ и приятную видимость из салона автомобиля. Тонирование автомобиля осуществляется обученными спецами с многолетним опытом работы, способными быстро и высококачественно затонировать стекла автомобиля без их демонтажа. Ваше время дорого для нас, по этой причине на весь процесс тонирования одного авто мы тратим от 40 минут до 2 часов. Тонируем авто любого класса и сложности.

    гост тонировка стеколa

Добавить комментарий


Также Вы можете войти используя: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Loginza

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *